top of page

YOURBODYMECHANIC Group

Public·1 member

[[ТВ ВО ЖИВО##]((((] Вардар Шкупи натпревар во живо 13/08/2023


[ГЛЕДАЈТЕ ВО ЖИВО@@] Шкупи Брегалница Штип - GitLab [ДЕНЕС>] Силекс ... во директен пренос ќе бидат пренесувани натпревари: Шкупи - Вардар, ...
ПРВА ЛИГА ВО ЖИВО: Реми без голови на Шкупи и Вардар, победи на Шкендија и Пелистер (ФОТО)Екипа - 16. 10. 2016РЕЗУЛТАТИ ВО ЖИВО…. ПРВА ЛИГА – 10. КОЛО Скопје: ШКУПИ – ВАРДАР (0-0) Кратово: СИЛЕКС – ШКЕНДИЈА (1-3) Недељковиќ 71’ – Жуниор 2’, Ибраими 49’, 67’ Тетово: РЕНОВА – БРЕГАЛНИЦА (1-0) Нухиу 75’ Битола: ПЕЛИСТЕР – ПОБЕДА (2-0) Бујчевски 62’, Лукас 94’... Вардар - 16.


ШКУПИ - ВАРДАР 0:0 86’ - Шут на Спировски од слободен удар, само крај голот 80’ - Жолт картон за Едис Малиќи (Шкупи) 76’ - Жолт картон за Мухарем Бајрами (Шкупи) 74’ - Жолт... Gol. mk - 16. 2016Во тек е големото фудбалско дерби меѓу екипите на Шкупи и Вардар, а на стадионот „Чаир“ нема место игла каде да падне.


Скопје Вардар 21 мај 2023 2. | flmaritimemuseum Group [во живо] Гледајте ВО ЖИВО: Скопје Вардар 21 мај 2023 2. Find the Best Odds On KF Shkupi Skopje v FC Struga TrimФК БРЕГАЛНИЦА Последен


Пред стартот на мечот домашните навивачи „Шверцери“ со покемон-кореографија го пречекаа македонскиот првак и му порачаа - „Ќе ве... Вардар - 03. 2017Со две измени од составот кој што пред неколку дена го одигра мечот со Розенборг, денеска Вардар ќе му се спротивстави на тимот на Шкупи. Во составот се Дарко Глишиќ и Бесар Исени, на местата на Бесир Демири односно Бобан Николов. Екипа - 16. 2016Шкупи и Вардар денеска од 14:30 часот на стадионот во Чаир го играат најинтересниот натпревар од 10. коло во Првата македонска фудбалска лига. Шкупи, и тоа како, е препознатлив како тим кој знае да биде незгоден на домашен терен, но „вардарци“... Сител - 16.


ПМФЛ: Шкупи – Вардар натпревар од „висок ризик ПМФЛ: Шкупи – Вардар натпревар од „висок ризик„ По двонеделната пауза поради репрезентативните обврски, викендов продолжуваат натпреварите


коло од детската лига Денеска се одигра четвртото коло од детската Лига. Повеќето Вардарови генерации забележаа победи, а најубедливи беа генерацијата 2004 година предводена од Ане Андовски која даде 25... 2016Еден живот една љубов МК EN Кадетите на Вардар преку пенали стигнаа до 1/2 финалето „Црвено-црните“ ја анулираа предноста од Шкупи од 2:1 и на пенали го совладаа својот противник со 4:3. Јунак беше голманот Малиќ Зибери кој што одбрани два пенали По...


Вардар - 15. 2016Еден живот една љубов МК EN Вардар одигра „реми“ со Рома На денешен ден во 2003 година на тогашниот Градски стадион, сега „Филип Втори Арената“, нашиот тим ја пречека Рома во рамките од плеј-офот во Купот на УЕФА, сегашната Лига на Европа, односно... 2016Еден живот една љубов МК EN Резултати од 4.


(((тв во живо@))) Шкупи Хегелманн натпревар во сезона во македонската фудбалска лигаСо утрешниот воведен натпревар помеѓу Вардар и Борец ќе биде отворена сезоната од 29-тото издание на македонската Прва


((Бесплатно!!)) Работнички Шкупи пренос во живо 7 Работнички Шкупи пренос во живо 7 август 2023 ПОЛН ПОГОДОК ДЕНЕСКА ОД 18: 30 ВО во 1992/93 кога Вардар убедливо ја освои титулата пред Силекс и


[[ПРЕНОС ВО ЖИВО<]] Шкупи Хегелманн натпревар во [ПРЕНОС ВО ЖИВО<]] Шкупи Хегелманн натпревар во живо 20 јули 2023 „Austral“ со 65% од продажбата на верзијата „HEV“ и „Arkana“ со 55% од „HEV“


((СПОРТ ВО ЖИВО-)) Академија Пандев Вардар (СПОРТ ВО ЖИВО-)) Академија Пандев Вардар натпревар во живо 06.08.2023 07. 2023 KF ShkupiLevski Sofia vs KF Shkupi live


Фудбалерите на Работнички со гол постигнат во последните секунди ја совладаа Македонија ЃП што е прв нивни триумф по пет... 2016Фудбалерите на Работнички со гол постигнат во последните секунди ја совладаа Македонија ЃП што е прв нивни триумф по пет првенствени средби без победа. Со овој натпревар одигран попладнево на „Филип Втори“ во Скопје стартуваше десеттото коло од... Сител - 15. 2016Фудбалерите на Работнички со гол постигнат во последните секунди ја совладаа Македонија ЃП со 2-1 што е прв нивни триумф по пет првенствени средби без победа. Со овој натпревар одигран попладнево на „Филип Втори“ во Скопје стартуваше десеттото коло...


Почнете да спортувате. Водолија 21. 1. -19. 2. Ќе имате вистински баланс за уживање и љубов, апосебно во конкретни ситуации. Оние во врска ќе бидат многу задоволни. Денеска исправно ќе се поставите, зашто ќе знаете да ги испочитувате не само строгите правила, туку и човечките потреби. Мала главоболка. Риби 20. 2. - 20. 3. Мал чекор ве дели до помирување и поквалитетни односи, но потребно е само малку трпение.


Екипа - 15. 2016Работнички и Македонија ЃП денеска го отвораат десеттото коло од Првата фудбалска македонска лига. Дуелот ќе се одигра на националната арена „Филип Втори“, во Скопје. Тимот од Дебар маало е во резултатска криза, а последната победа ја забележа... mk - 15. 2016Судбината сакаше баш против Вардар, навивачите на Шкупи да се вратат на трибините по казната од шест натпревари настап без присуство на гледачи. Од таборот на чаирчани се силно мотивирани за шампионот, против кој веќе еднаш ремизираа во првото коло...


Радувајте се на она што е добро. Шкорпија 24. 10-22. 11. Можно е решение на некој семеен проблем, што долго ве измачуваше. Веројатно ќе најдете заеднички јазик. Успешно ќе завршите една деловна фаза и ќе свртите нов лист. Ќе биде тоа чекор напред за вас. Не се сомневајте, туку работете. Стрелец 23. 11. -21.


12. Денеска е ден кога во љубовните теми ќе помешате скромност со високи идеали. Резултатот ќе биде збунетост на другата страна. Соработниците ќе ве подржат и ќе ви изразат симпатии, но кога станува збор за стручноста, никој нема да ви прогледа низ прсти. Сѐ е во ред. Јарец 22. 12. -20. 1. Вашиот љубовен шоу ќе продолжи со поврзување со личност од надвор. Некои ќе добијат љубовен меил или порака од странство. Својата стручна способност денеска ќе ја надувате до крајни граници, но никој нема да ви замери, зашто ќе бидете уверливи.


Вардар со пресврт и гол во 94-минута ја совлада ПобедаЛав 23. 7-22. 8. Љубов Денеска малку ќе ве измачуваат стари мечти и неисполнети надежи, па затоа најдобро е да се повлечете и смирите. Не инсистирајте на ништо. Кариера Иако ќе работите посветено и без застој, денеска ќе ви изгледа како да работите недоволно. Здравје Поработете на вашето трпение.


А1 On - 15. 2016Со натпреварот Работнички – Македонија ЃП денеска од 14 часот и 30 минути ќе стартува десеттото коло од Првата македонска фудбалска лига. Другите четири натпревари од оваа рунда ќе се одиграат утре. Екипа - 14. 2016Раководството на Шкупи одлучи со специјален „изум“ малку да го „украси“ стадионот во Чаир поставувајќи мрежа во целата должина и висина пред единствената трибини за неделниот дерби натпревар од 10. Вардар - 14. 2016Еден живот една љубов МК EN Генерацијата 2003 година го совлада Работнички во Купот (фото-галерија) Денеска Вардаровата генерација на фудбалери родени 2003 година под водство на Томче Трајановски, ја совлада екипата на Работнички со 2:1 во првиот...


[[[ВО ЖИВО##]](((] Работнички Шкендија пренос 14 мај [ГЛЕДАЈТЕ ВО ЖИВО@@] Шкупи Брегалница Штип - GitLab [ДЕНЕС>] Силекс во директен пренос ќе бидат пренесувани натпревари: Шкупи -


Спортклуб - 14. 2016Фудбалските клубови Пелистер и Шкупи одлучија да се подноват во продолжението од сезоната. Имено, битолскиот и скопскиот клуб денеска ги промовираа своите нови опреми, односно дресовите во кои ќе настапуваат во крајот на македонското првенство. Канал5 - 15. +инфо - 15. 2016Другите четири натпревари од оваа рунда ќе се одиграат утре. Со натпреварот Работнички – Македонија ЃП денеска од 14 часот и 30 минути ќе стартува десеттото коло од Првата македонска фудбалска лига. Идивиди - 15. 2016Скопје, 15 октомври 2016 (МИА) – Со натпреварот Работнички – Македонија ЃП денеска од 14 часот и 30 минути ќе стартува десеттото коло од Првата македонска фудбалска лига. 2016Со гол постигнат во последните секунди ја совладаа Македонија ЃП што е прв нивни триумф по пет првенствени средби без победа.


Девица 23. 8. -23. 9. Ако се чувствувате осамено, побарајте друштво на пријателите. Тие ќе бидат вистибнски мелем за вас. Конечно ќе ви стане јасно дека она што го работите вреди повеќе отколку што мислевте. Со тоа сознание полесно ќе работите. Бидете искрени кон сите. Вага 24. 9. 10. Пред вас е убав ден за дружење, било да се решите за излегување со саканата личност, било да се прошетате и се напиете кафе со познаници. Денеска лесно ќе излегувате на крај со обврските доколку работите со колеги, но ако сте сами на работното место, ќе ви недостига некој за да поразговарате.


(HD ВО ЖИВО*) Струга Свифт Хесперанж натпревар во Видео Стриминг од натпреварите од Прва и Втора МФЛ Видео Стриминг од[[СТРИМИНГ]] Шкупи Тиквеш натпреварите 26 октомври 2022 KF Shkupi Skopje


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page